Леся + Рома: Не наезжай на Деда Мороза! (2007) TVRip

[Всего: 0   Средний:  0/5]

[Sassy_Social_Share]

13 просмотров

Размер: 605.58 MB

Дата: 30.07.2018

Леся + Рома: Не наезжай на Деда Мороза! (2007) TVRip Леся + Рома: Не наезжай на Деда Мороза! (2007) TVRip Леся + Рома: Не наезжай на Деда Мороза! (2007) TVRip

У ніч з 31 грудня на 1 січня ICTV показав спеціальний новорічний фільм «Леся+Рома». Усі, хто хоч раз у житті бачив цей комедійний серіал, уявляють, у які нечувані ситуації закохані можуть потрапляти.

Отож нашій парочці закоханих у Новий рік на місці не сидиться, а велике прагнення пригод може привести до несподіваних наслідків. Проте Лесі та Ромі не звикати до неординарних ситуацій. А ви, приміром, знаєте, як поводитись, якщо ненавмисно переїдете Діда Мороза вантажівкою, зрубаєте ялинку в лісі й попадетеся на гарячому?.. Тікати!!! Це вам підказує здоровий глузд та новорічний досвід Лесюнчика та Ромчика. Під кінець стрічки ви зрозумієте, що креативна Леська, яка часто несе нісенітниці під виглядом слушних думок, та послідовний красень-мужчина Рома, який у хисті вплутуватися у маразматичні ситуації не поступається коханій, дуже талановита пара. Настільки талановита, що навіть заспіває із зірками української естради!

Також у цій стрічці нам обіцяють показати більшість відомих акторів, руки і голос яких активно експлуатують у серіалі. Серед них будуть народний артист України Влад Задніпровський у ролі тата Роми, народна акторка України Тамара Яценко в ролі мами Лесі і тещі Роми, акторка та віце-міс України Поліна Войневич у ролі дружини тата Роми, відомий актор та режисер Ігор Гнезділов у ролі Діда Мороза та заслужений актор України Олексій Вертинський у ролі Діда Спеки.

Качество: TVRip
Формат: DivX
Видео: кодек: DivX 5.x| разрешение — 320×240,|битрейт — 831 кб/с
Звук: кодек:MP3| битрейт — 56 кб/с
Размер: 605.58 MB
Файлов: 1 [Древовидный список] [Линейный список]
Начало раздачи: 14 Сентября 2008 в 15:14
Раздает: Прохожий